Chci svůj cestovní hrnek, protože tu termosku tahat nebudu!


Nevydržíte na jednom místě? Potřebujete neustále cestovat, ale nechtějí se vám s sebou tahat horké nápoje v termosce? My to vyřešili za vás! Jen si to s námi teď představte. Ráno se vydáte na vlak nebo nasednete do auta. Za delší dobu dorazíte na místo, odkud vyrazíte po cestě ke svému cíli, který jste předešlý den vybrali na mapě. V polovině cesty dostanete pořádnou žízeň, a vytáhnete z batohu náš překrásný cestovní hrnek, a s chutí se napijete nápoje, který jste si ráno před odjezdem připravili.

cestovní hrnek

A k vašemu překvapení bude mít tu stejnou teplotu. Ale nemusíte si plánovat cesty za zážitkem. Jízdu do práce ať už to bude vlakem, tramvají nebo autem vám také mile rádi zpříjemníme. Nebo co dělat najednou, když uvíznete v dopravní zácpě a čas plyne, a vy jste si doma zapomněli lahev s vodou nebo by se vám hodil čaj či káva na pořádné probuzení? Myslíme si, že na to s námi určitě nezapomenete! Naše cestovní hrnky https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/hrnicky-a-sklenice/cestovni-hrnky/ vám rádi udělají dobrou službu. Proto navštivte náš e-shop kde máme nejen tyto výrobky, ale spoustu dalšího.

cestovní hrnek

Milujete výlety, procházky a túry? Za chladného počasí se vždy hodí mít při ruce horký nápoj, který nás dokáže pořádně zahřát. Nechce se vám v dnešní době tahat termosky, jako to dělali naše babičky nebo rodiče. Chcete být cool, a navíc se se svým cestovním hrnkem pochlubit i ostatním co s vámi cestují? U nás si vyberete podle libosti! Připravili jsme cestovní hrnky i v barevných variantách, protože ne každý chce mít jen čistě nerezový! Liší se pouze velikostí a objemem. Samozřejmostí jsou také ty pro děti, protože pokud máte rodinu, tak zajisté sami moc dobře víte, že pro dceru nebo syna potřebujete pití. Můžete mu dát napít od sebe, ale co když si svůj nápoj chcete trošku zpestřit kapkou něčeho ostřejšího, pokud před sebou máte pořádný dlouhý výlet, a předpověď hlásí pěknou zimu? No naše i vaše tajemství bude zachováno! Ale cestovní hrnky se dají využít i na horké dny, udrží totiž nápoje co nejdéle studené.