Jak vybrat ideální nástěnné hodiny

Hodiny mohou být malých i velkých rozměrů. Některé mají nalepovací číslice na stěnu. Některé mají číslice psaná římsky, u jiných bychom čísla hledali marně. Jsou hodiny, které se upevňují do prostoru po vzoru těch na vlakové zastávce.

Krása není všechno
Jakkoli mohou hodiny působit esteticky tím nejdůležitějším proč si je pořizujeme je především jako ukazatel času. Pro někoho může být problém přes všechny ty krásné motivy na hodinách na první pohled určit kolik je hodin. Jinému zase může být na obtíž vteřinová ručička ve stejné barvě jako zbylé dvě. Do dětského pokoje nás může lákat zakoupit hodiny s dětskými motivy což je však na zvážení, protože za pár let už hodiny se zvířátky nebude dítě bavit.
dívka a čas
Ve starobylém stylu
Ani milovníci klasických hodin s kukačkou nemusí přijít zkrátka, dobrým argumentem pro ostatní členy domácnosti je fakt, že někteří výrobci nabízí možnost kukačku na noc vypnout, aby nikoho nerušila ze spaní. Vybírat je z čeho a pokud byste chtěli kukačkové jen v moderním kabátě i v tomto případě výrobci vycházejí vstříc zákazníkům a nabízí takové druhy které se hodí do moderních bytů.
závěsné hodiny
Když stále nemůžeme najít to pravé
Není nic špatného mít jinou představu o hodinách. Když běžné prodejny nenabízí to, co hledáme můžeme se zkusit porozhlédnout po webech zaměřených na rukodělné výrobky. Tito výrobci se vyznačují především notnou dávkou kreativity a co pro jednoho vypadá jako šílenost pro druhého jako naprosto fascinující věc. V neposlední řadě, pokud jste alespoň trochu manuální zruční v obchodě s kreativními potřebami si můžeme zakoupit hodinový strojek a směle se pustit do výroby hodin z gramofonové desky, kusu dřeva nebo talíře.
hodiny a kolečka
Čestné místo
Hodiny by vždy měli být umístěné tak, aby byli dobře na očích a nezacláněla je například květina nebo kus skříně. A vždy na takovém místě, aby byli dobře viditelné z kterékoli části místnosti.