Dámské kozačky nad kolena jako sexsymbol


Po přiléhavých dámských kozačkách byla mezi ženami velká poptávka již za socialismu. Některé z nich přímo šílely, a proč tomu tak bylo, my muži dokážeme jen stěží pochopit. Možná je to tím, že lépe formují siluetu krásně tvarovaných lýtek, s nimiž mohou ženy okouzlit své okolí přímo na veřejnosti, možná si oblíbily materiál a střih usně, možná jim vyhovuje našlapovat na vyšších podpatcích a cítit se jako gazely, a možná bychom objevili další „možná“ – ako nosiť čižmy nad kolená botish.cz.

černé kozačky

Ať je to jak chce, muži touží především po tom objektu, který se v kozačkách pohybuje. Chtějí se jej dotýkat, mazlit se s ním, vyprávět si své životní příběhy, naslouchat mu, navzájem se doplňovat a žít tak svůj život podle svého, ve formě sdílení s ženskou bytostí. S krásnou ženskou bytostí. Je na tom něco nepřirozeného?

žena v kozačkách

A stejně my muži nejraději vaše kozačky svlékáme v posteli

Kozačky mohou opravdu siluetu dámských lýtek zformovat až do takové krásy, že muži touží zjistit, co je pod nimi. Vyzouvat dámské kozačky, centimetr po centimetru, postupně je stahovat směrem dolů a současně s tím líbat každý nově odhalený proužek sametově hladké pokožky, no znáte snad něco lepšího pro milostnou předehru?

Mnoha mužům se vysloveně zrychlí tep a zvýší krevní tlak v okamžiku, kdy se bota téměř vyzuje a odhalí se svůdný kotník s úzkou růžovou patou. Tehdy je pravá chvíle vzít ji do dlaní a třeba i do úst, pohladit patu jazykem a pokračovat dál, podél hluboké klenby až k prstním kůstkám. To už ale kozačka zaujme svou klidnou polohu na lůžku, a začíná další etapa milostné avantýry, tentokrát s bosými chodidly na ramenou a na obličeji. Nádherně voní obuvnickou stélkou i přirozeným potem, což většinu milovníků ženských chodidel přivádí až do extáze.

A to jsme teprve vyzuli jen jednu kozačku. Na řadě je druhá, možná ještě lepší, ještě zajímavější, hezčí, voňavější a přitažlivější.