Hudba na YT

A tak se ihned jakmile písničku někdo na YT dá začíná stahovat, ale také nadávat, protože to zase nejde. Není se co divit. Majitelé Youtube mají málo, tak chtějí více, a tak si to hlídají. Vymýšlejí spoustu fíglů a triků, aby vyřadili z provozu, pokud možno všechny stahovače, aby sebrali člověku něco málo radosti…

yt

Naštěstí zde existuje řešení, a to v podobě webu. Respektive webového prostředí. Nevěříte?

Zdánlivě nesmyslná slova bez ladu a skladu, která si za chvíli přečtete vám otevřou cestu ke stahování. A to velmi jednoduše.

Convert mp3 youtube free download bychom mohli do češtiny přeložit sice snadno, ale smysl mně osobně uniká. Je to spíše popis práce onoho webu. Totiž, že zkonvertuje zvuk do formátu mp3 z Youtube a pak jej lze volně, rozuměj zadarmo, stáhnout. A ono to kupodivu tak nějak i funguje.

hudební zápis

Většina videí s hudbou, tedy hudební videoklipy, koncerty, „cédéčka“ a „dévédéčka“ jsou na tomto kanále ve formátu mp4. Což je poměrně mladý kontejner na video a zvuk. Web, o kterém zde píši umí z tohoto všeho vytáhnout zvuk a překonvertovat jej do mnohem úspornějšího formátu mp3, který se týká již jen hudby, s videem neměl a nemá nic společného. Je to formát, který ušetří spoustu místa na nosiči, nebo na pevném disku. Jsou z něj vystříhány všechny tóny, které již stejně lidské ucho nevnímá, pak je to celé zkomprimováno a máme požadovaný formát. Kvalitu nebudeme rozebírat, na to má každý jiný názor. Odborníci mp3 nesnášejí vůbec, amatéři tvrdí, že 128 kbps je dostatečné ku normálnímu poslechu. Dirigent filharmonie by to však poslouchat nechtěl.

Pro nás je podstatné, že výše zmíněný web dokáže hudbu z Youtube zpracovat tak, aby to celé šlo stáhnout a uložit na vámi určené místo. Schválně si to zkuste, návod tam je a výsledek pak již musíte posoudit sami. Věřím, že budete spokojeni.