Krásné ubytování v Mikulově

Hledáte jedinečné místo kam vyrazit a něco pěkného vidět? Chcete se umístit v krásné přírodě, kde je co pěkného k vidění. Máme pro vás skvělí typ. Vydejte se na letní dovolenou na jižní Moravu.

pálava

Krásy Pálavských vrchů, jedinečné zbarvení vinic, malebné vinné sklípky, které tvoří vesničky a příjemní lidé. Jižní Morava toho nabízí hodně, je to krásná vinařská oblast, kde nebudete mít o dobré a kvalitní víno nouzi. Samozřejmě tu najdete skvělé jídlo v místních restauracích s letními terasy, kde vám v letních dnech dopřejí speciality na grilu. To není vše Pálavské vrchy nabízí krásné monumentální pozůstatky minulé doby, jako je zřícenina hradu Děvičky, Kozí Hrádek, zřícenina kaple svatého Antonína, Sirotčí Hrádek, přírodní rezervace Svatý kopeček, zámek Mikulov, Valtice a Lednice, jedinečný Lednicko-Valtický areál s krásnými památky, jako je Minaret a Janův Hrádek.

mikulov

K vidění je tu toho dost a pro pěší turistiku krásné kvalitně značené trasy. Na své si přijdou i milovníci cyklistiky. Jsou tu trasy pro začátečníky, ale i zkušené cyklisty. Krásné dálkové trasy,. které vedou přes zahraničí. Stačí si jen vybrat ten druh zájmu, který vás přitahuje. Přesně mluvíme o Mikulově, kde vám nabízíme jedinečné a luxusní ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu. Hotel je přívětivý i k čtyřnohým miláčkům a rád je s vámi uvidí. Hotely v Mikulově Mikulov.Galant nabízí krásné moderní ubytování ve třech typech pokojů. Deluxe, Standard a Rodinné pokoje. Všechny pokoje jsou vybaveny speciální matrací s ergonomickou úpravou pro klidný a pohodlný spánek. Z pokojů je pohádkový výhled na dominanty města nebo na krajinu s vinicemi. Vybavenost pokojů se liší vybaveností a prostorem, podle zvolené varianty. Ve celém areálu hotelu je možné se připojit na Wi-fi. Součástí hotelu je vlastní pivovar, kde se vaří vlastní speciální pivo. Dále má hotel soukromou vinárna a vinný sklep. Ke kvalitnímu ubytování patří skvělé jídlo, které vám nabídneme v naší pivovarské restauraci s terasou. Hotel je vhodný pro páry, rodiny s dětmi, ale i pro konference a firemní akce.