Láska je láska

Svatba je věc, která by se rozhodně neměla uspěchat, protože se jedná o rozhodnutí na celý život. Ačkoliv to v dnešní době už mnohdy neplatí, ač je to škoda a možná je to také důvod, proč se čím dál tím méně párů bere. Říkají argumenty ve stylu, že oni si svou lásku nepotřebují dokazovat nějakým cárem papíru. Opak je však pravdou, že i oni by toužili po nějaké té pořádné veselce jako z pohádky. Jen se zbytečně bojí, že svatba všechno hezké zničí. Mnohdy je to pravda, ale tak už to v mezilidských vztazích bývá, že to není jen celé zahalené do růžova.
svatební oznámení a prsteny

Je ovšem dobré být na tuto slávu připravena. Není tedy od věci si hned po zasnoubení začít postupně sepisovat seznam všeho, co je třeba zařídit a také toho, co byste si vy potenciálně na své svatbě přála mít. Na co rozhodně nezapomenout?

· Svatební oznámení. To by mělo být jedním z prvních kroků, které začnete podnikat hned po tom, co si ujasníte datum a místo onoho velkého obřadu. Je dobré si rozmyslet v jakém stylu ho chcete mít a moc hezky vypadá, když celkově ladí do veškeré výzdoby, která bude hosty a vás během celého obřadu a následné hostiny provázet.
svatební prsteny na polštářku

· Svatební šaty. To už je ovšem kapitola sama dostatečně o sobě. Každá žena si zaslouží, aby si vybrala ty, které ji budou padnout, dělat neodolatelně krásnou a především se ona v nich bude cítit jako opravdová princezna. Je už jen a jen na vás, jestli si zvolíte nějaký klasický styl anebo půjdete po něčem trochu odvážnějším. Pamatujte na to, že se vdáváte (snad) jen jednou. Tak by to měla být opravdová paráda, na kterou ani vy a ani váš partner nadosmrti nezapomenete.

· Kapela. Hudba je důležitou složkou snad na každé události a i přes to se na ni poměrně často zapomíná. Dbejte na to, abyste si tu svou vytouženou kapelu či smyčcové kvarteto pro obřad, rezervovali s dostatečným předstihem. Vyhnete se tak nemilému zjištění, kdy už žádná slušná

kapela nebude mít volný termín pro vaši svatbu.