Masáž s nádechem erotiky

Erotické masáže jsou mnohdy vnímány jako laciné služby, které směřují jen k jednomu. Realita je však úplně jiná. Jedná se o velmi intenzivní fyzické i psychické zážitky, které jsou mnohdy až spojeny s tantrou. Jde o procesy, které si muži nesmírně užívají nejenom po fyzické stránce, ale také po stránce týkající se uvolnění a relaxace. Nejde jen o pouhý orgasmus. Jde o silný a emotivní zážitek, na který budete vzpomínat ještě hodně dlouhou dobu poté, co naprosto nadšení opustíte studio.

bílý čtverec přes klín

Začíná to sprchou

Po příchodu do studia vás bude čekat horká a příjemná sprcha. Sprchu si můžete užít buď sami, anebo v přítomnosti masérky. To je o něco lepší možnost, protože se s ženou alespoň trošku blíže poznáte a odhodíte prvotní stud, který by vám mohl bránit užívat si celou proceduru naplno. Poté už se přesunete k masérskému stolu, kde si uděláte pohodlí a necháte se obstarávat. Jak to bude probíhat?

Od třísel až k intenzivním dotekům

Žena nejprve začne jemnou masáží vašich hýžďových svalů a bederní páteře. Uvolnění páteřních obratlů je pro maximální prožitek velmi důležitý. Následně se pustí do stimulace vašich vnitřních stehen. Věděli jste, že právě díky přítomnosti lymfatických uzlin jsou tyto partie velmi citlivé na doteky? Následně žena přistoupí k samotnému penisu. Masáž penisu https://mataharisalon.cz/cs/masaz-penisu bude intenzivní, komplexní a velmi vzrušující. Zapomeňte však na to, že bude bezprostředně prvoplánově směřovat k orgasmu, to určitě ne. Celý proces trvá desítky minut, bude docházet k oddalování vyvrcholení, díky čemuž si pak samotný orgasmus užijete mnohonásobně víc, bude se jednat o naprosto výbušný zážitek, který pro vás bude poprvé.

na velikosti nezáleží

Vhodné pro každého muže

Masáž penisu je procedurou vhodnou pro každého muže. Je přitom jedno, jestli jste svobodní, zadaní, mladí nebo starší. Jedná se o intenzivní relaxační zážitek, který si může užít jakýkoliv muž, stačí pouze odhodit zábrany a otevřít se něčemu novému.