Dejte svému bytu nový kabátek!

Chcete, abyste se cítili dobře ve vašem vysněném bytečku bytový architekt https://bydesign.cz/a byli jste obklopeni vším, co máte rádi?

Jen nevíte, jak vše uspořádat a sladit tak, aby pokoje byly útulné, a přesto každý jiný? Náš tým tří skvělých interiérových designérek vám pomůže při výběru nejen nábytku a zařízení, ale i při výběru materiálů, a to jak podlah, vstupních a vnitřních dveří i obkladů přímo ve specializovaném obchodu.

moderní interiér

Velká tíže je z vašich ramen sejmuta již jen tím, že většinu věcí řeší bytové architektky samy přímo s developerem a tím šetří váš drahocenný čas. Nemusíte být u vždy všude a u všeho, postačuje jen zhruba načrtnout vaši představu, designérka s vámi probere vaše volnočasové aktivity, jaké máte zájmy nejen vy, ale i ostatní další členové rodiny a budou vám dodány perfektní a precizní výstupy v podobě naprosto detailních výkresů a věrohodných vizualizací.

Díky prvotřídním službám, dlouholeté praxi v oboru a profesním zkušenostem dostane váš byt nový slušivý kabátek, který nebudete chtít sundávat! Samozřejmostí je empatický, vlídný a naprosto profesionální přístup k zákazníkovi, který je ten hlavní, jenž si diktuje. Bytový architekt vás upozorní na jemné detaily, kterých vy byste si třeba ani nevšimli, doladí, zahladí, pohladí!

Interiérové studio Praha vytvoří bytový design jak pro pokojík, tak pro byt anebo celý rodinný dům a to v takové míře, která odpovídá i těm nejnáročnějším představám.

vizualizace interiéru

Dodá prvky, o kterých nemáte zdání, a přesto do bytového konceptu skvěle zapadnou. Bytový prostor bude nejen pěkný na pohled, ale hlavně i praktický se spoustou úložných prostor, abyste měli kam umístit vaše pomůcky či sportovní potřeby.

Kromě profesionální 3D vizualizace ladí interiérová architektka i barevné doladění a sladění, které bude především vyhovovat vám, ale tak, aby prostory působily upraveně a útulně.