Hry v mobilu, kterými si krátíme čas

Většina lidí má dnes mobilní telefon s přístupem k internetu. A právě ten se stává velmi užitečný ve chvílích, kdy si potřebujeme zkrátit čas. Někdo jen tak brouzdá po internetu, jiný si s někým píše, a spousta lidí hraje hry. Jaké jsou nejpopulárnější?

hra v mobilu

Slovní fotbal

Slovní fotbal je velmi oblíbená hra, kterou dnes můžete mít i ve svém mobilu, a hrát s jinými hráči, kteří jsou právě online. Jednoduše se připojíte, kliknete na Hrát hru, a v momentě vás hra spojí s jiným hráčem, který si chce také zahrát. Hra má pět kol a případné prodloužení. V každém kole dostáváte vy i váš protihráč stejná písmena, z nichž musíte poskládat co největší množství slov. Pokud má na konci kola jeden z vás delší slovo, dostává ten druhý žlutou kartu. Ta se pak uděluje každému, jehož protihráč využil všechna písmena. Za dvě žluté karty je pak jedna červená, s níž přicházíte i o písmenko. Vyhraje ten, kdo poskládal nejvíce slov, a využil nejvíce písmen.

Lodě

Lodě známe z dětství nejspíš všichni, nyní je však můžeme hrát online. Poskládáme si lodě na ploše, a pak se snažíme sestřelit lodě svého spoluhráče. Hra je o štěstí, ale také o taktice. 

žena s mobilem

Pou

Kdo si z dětství pamatuje hračku zvanou Tamagotchi, jistě si zamiluje tuhle vesmírnou příšerku, která tak trochu připomíná bobek. Na začátku je váš Pou maličký. Roste spolu s každým levelem, který získáte hraním her, za které dostáváte také peníze na nákup věcí pro svého Poua. Mimo jídla mu můžete nakoupit zábavné oblečky, změnit mu vybavení místností v domě, či na zahradě. 

Farma

Online farma, kde pěstujete, staráte se o zvířata, a také budujete, existuje v mnoha verzích, a hráči se jí stále ještě nenabažili. Čím víc se vám daří plnit úkoly, a prodávat suroviny, tím lepší může vaše farma být. Můžete navštívit i cizí farmičky, a to třeba pro inspiraci. Hru můžete kdykoliv odložit, a vrátit se k ní, až nebudete vědět, co s časem.