Jaké je to na intru?

Blíží se rok 2020. Ať již jste student, nebo rodič máme pro Vás pár typů, jak si zpříjemnit pobyt na internátu. Když studujete moc daleko nebo vaše škola končí někdy až večer a vy se nemáte, jak dostat domů je internát vaší jedinou volbou. Avšak tohohle rozhodnutí se nemusíte bát, protože to není nic až tak hrozného.  a může to být i zábava.
Internátní pokoj
Jak jsou internátní pokoje zařízeny?
Pokoje jsou vždy s nejdůležitějším vybavením (postel, police, stůl, někdy i ten noční stolek). Samozřejmě záleží, pokud je na jednom pokoji dvojice, čtveřice anebo jste ta sami. Ať jste již na pokoji v jakémkoliv počtu vždycky si tam najdete svoje místečko. Ať již malé nebo větší.
Jak si z, tak docela neznámého prostředí udělat svůj druhý domov?
K tomuhle vám ale nepomůže si pouze přivézt na intr věci z domova. Pomůžou vám fotky, plyšáci. Světýlka nejrůznějších barev. Obrázky od rodiny ale i vlastní povlečení. I tahle drobnost Vám pomůže. Ale nemělo by se to přehánět. Opět myslete na studium, protože to je celý důvod vašeho pobytu na internátu. Zařiďte si pokoj podle sebe, ale myslete že pokud vás bude rozptylovat moc věcí ve vašem okolí může to působit negativně na vaši soustředěnost.
Jak to bývá s koupelnou?
 Koupelna je tématem každého internátu. Můžete mít koupelnu pro dva pokoje ale třeba i koupelnu pro celé patro. Podle množství lidí je také koupelna zařízena. Když se Vám podaří mít koupelnu na určitý menší počet lidí, dá se hovořit o štěstí, protože i zde si můžete udělat vlastní koutek se vším co k vaší hygieně patří.
Studijní prostor studenta
Jaké je to na intru s wifi?
Docela důležité je spojení se světem, ale na intru to může být docela velký problém. Wifi musí pokrývat celý objekt a někdy na této skutečnosti školy šetří. Ale to se opět liší podle toho, kde na intru jste. Ale spousta studentů si již radši pořizuje vlastní router wifi.