Skvělými pomocníky každé domácnosti jsou vestavěné skříně

Skvělými pomocníky každé domácnosti jsou vestavěné skříně

Vestavěné skříně https://www.sten-skrine.cz/ vám totiž pomůžou v organizaci vašeho nového pořádku. Ve starých klasických skříních se vám už mísí staré oblečení s novým, nemáte možnost je vytřídit, protože je není už kam uskladnit. A víte, že ošacení ještě není určeno na úplnou likvidaci a ještě ho unosíte. Stejně tak jste do své domácnosti přikoupili druhý vysavač, sušičku ovoce nebo i lis na ovoce, namísto klasické žehličky jste si dopřáli parní stanici a mnoho dalších věcí, které upotřebíte ne každý den, a proto je potřebujete někam uschovat. Porozhlédněte se po vašem bytě pečlivým a bystrým okem a vyhodnoťte „prázdná místa“. Určitě se vždycky najdou, protože mi kolem nich dennodenně chodíme a už je ani nevnímáme.

skříň ložnicová

A když se na to soustředíte, najednou je uvidíte. Prázdný nevyužitý roh, místo na chodbě a podobně. A to jsou právě ta místa, kam si můžete nechat dát nainstalovat vestavěnou skříně anebo ještě lépe – vestavěné skříně a navíc si je můžete naplánovat tak, aby vám přesně vykryly a do posledního volného místečka vyplnily prázdná a „hluchá“ místa.

A začíná radostné plánování. Nejdříve si načrtněte, jak by zhruba měla skříň vypadat. Zda by měla splňovat atributy šatní skříně anebo do ní potřebujete uklidit právě ten vysavač, žehlící prkno a jiné domácí spotřebiče, které nepoužíváte každý den. Zda má mít více horizontálních polic anebo ramínka na zavěšení. Nezapomeňte nechat i svislé prostory pro delší věci.

vestavěná skříň

Jestliže nejste „plánovači“ a rádi přenecháte design firmě, které vám vestavěné skříně zhotoví na zakázku, sepište alespoň seznam, co by se ve skříních mělo schovat. Zda upřednostňujete klasické šuplíky nebo drátěný program, vyberte si materiál, orientační barevnost skříní a sjednejte si schůzku s profesionály. A vyslechněte je. Mají obrovské zkušenosti a hlavně mají zpracované dekory, o jakých se vám možná ani nesnilo, například unikátní grafický vzhled, kterým se může pyšnit váš budoucí bytový doplněk.