Usnadněte si administrativu

Možností je více

Když podnikáme, tak musíme řešit řadu věcí, protože tu není zaměstnavatel, který by to za nás udělal. Jsou tu však způsoby, jak si ji o něco ulehčit, abychom se s ní zbytečně nestresovali. V první řadě bychom měli mít ve všem pořádek a zajišťovat dané povinnost včas, abychom nemuseli na poslední chvíli vše dohánět. Takovou běžnou záležitostí je povinnost vést si finanční evidenci, kam zanášíme veškeré příjmy i výdaje. S tím souvisí i daně, protože jen někdo se jim vyhne.

zápis do deníčku

Finanční úřad pochopitelně daňová přiznání kontroluje a když shledá, že jsem třeba nezdanily tolik peněz, kolik jsme měli, tak nám hrozí problémy a jisté finanční sankce. Což je další důvod, proč administrativu nepodceňovat. Dnes nemusíš vše složité vypisovat a počítat na papíře, protože máme moderní výpočetní techniku, která nám to alespoň zčásti usnadnění. Období daňových přiznání není moc oblíbené, ale na druhou stranu budeme mít na dlouhou dobu zase klid.

Razítko

Při administrativě nechybí to, že vyplňujeme různé formuláře a podobně. Jistě jste si všimli, že řada institucí při tom používá vlastní razítko. Není se čemu divit, protože na něm mají název firmy, kontakt, adresu a třeba IČO. Takové razítko je spojeno s danou firmou, takže, díky němu nemusíme uvedené údaje všude zvlášť vypisovat, což by moc efektivní nebylo a zabralo by nám to hodně času. Takto nám stačí jedno stlačení a k razítku se třeba podepíšeme.

staré razítko

Samozřejmě každá firma má své vlastní razítko. Kde takové vezeme? Odpověď na tuto otázku je snadná, protože výroba razítek Praha 4 se touto prací přímo zabývá. Razítek mají na výběr velké množství, takže si určitě vyberete. Následně se postarají o výrobu tiskové části, aby tiskla text dle našich představ. Díky vysoké přesnosti je opravdu hezký a ostrý, takže se bude vypadat dobře a zároveň nám dělat reklamu. Ceny jsou nízké, takže ani více razítek nás nezruinuje.