Zábava v aréně


Už máte dost nesmyslných a otřepaných her, které jsou v obyčejné a nudné? Dokážete předpokládat, jak to dopadne a prostě vás nebaví investovat svůj velice cenný čas do akcí, které vám akorát vezmou peníze? Laser game jsou naprostou jedničkou v celém centru Prahy. V Praze se dá dělat opravdu hodně věcí jednou z těch věcí, které si můžete připsat na seznam, jsou právě naše skvělé hry, kdy dostanete výzbroj, dostanete všechny potřebné materiály, jako jsou zbraně a podobně, které samozřejmě fungují na principu laseru, takže se nemusíte vůbec obávat, že by se vám mohlo něco přihodit se zdravím.

DSC8007

Je to velice bezpečné, a právě díky tomu, že se počítá jenom zásah laserem do vašeho obleku, se vám nic nestane, jak je tomu třeba u paintballu, kde můžete mít modřiny a můžete se třeba i zranit. Naše arény jsou vybavené přesně tak, aby splňovaly bezpečnostní podmínky, aby zde nebyly žádné ostré rohy a podobně, na které by se mohl někdo napíchnout nebo se nějak zranit. Vše je zařízeno bezpečně a vše je uděláno tak, aby to splňovalo všechny podmínky.

Výhody

S námi máte nekonečné možnosti, kterých můžete jako naši klienti čerpat. Nabízíme vám vouchery, dárkové poukazy a také s plno dalších skvělých věrnostních programů, kdy vám všechno vyjde mnohem výhodněji, a vy ušetříte peníze, a ještě můžete někomu darovat vouchery, které udělají z vašeho dárku velice cenný a velice opravdu originální dárek, který si dotyčný musí na 100 % užít a vybere si k tomu další lidi, kteří budou s nimi sdílet nadšení a váš dárek. Je to naprosto jednoznačně nejlepší volbou. My vám garantujeme, že všichni, kdo prošli naší arénou, byly nejvíce spokojení, zářili radostí, líbilo jsem to, vše bylo v pořádku.

skupina

Pro koho se tohle hodí?

  • Mladá kolektiv lidí
  • Pracovní teambuilding
  • Pro někoho, kdo hledá originální dar
  • Je to pro všechny, kdo mají rádi zábavu