Jen tak si zdravě zamlsat

Chtěli byste mlsat zdravě, bez výčitek a bez obav o vaši váhu? Pochutnejte si na mrazem sušeném ovoci, které je sušené tzv. lyofilizací, při které jsou zachovány vitamíny, minerály a další cenné látky a bez přísunu vzduchu poté dlouho vydrží. A jak se dá konzumovat? Samozřejmě jen tak anebo jej můžete přidat do různých kaší a snídaňových směsí. Fantazii se meze nekladou.
zdravá pochoutka
A na čem si můžete díky této metodě pochutnat?
Nabídka produktů připravených pomocí lyofilizace je opravdu široká a uspokojí tak chutě každého milovníka zdravých pamlsků. Díky této skvělé metodě a uchování vitamínů, minerálů a dalších cenných živin si tak můžete pochutnat bez výčitek během celého roku třeba na jahodách, ananasu, malinách, borůvkách, višních a dalším co vás jen napadne. Navíc není oproti klasické metodě sušení přislazované ani nijak ošetřovaná, tudíž je díky použití této metody výsledný produkt o poznání zdravější a výživnější.
Pochutnejte si a udělejte něco dobrého pro vaše zdraví, což rozhodně zařazením tohoto 100% přírodního produktu bez přidaného cukru uděláte. Není nad to dodat tělu cenné vitamíny a minerály, a navíc si ještě pochutnat.
sušené ovoce

Pochutnejte si bez výčitek kdykoliv jen máte chuť na lahodných sladkých plodech. Vyzkoušet můžete třeba rybíz, višně, broskve, banán, maliny, borůvky nebo ananas z naší nabídky. Tento zdravý pamlsek je ideální třeba také na výlety nebo na procházky, když vás přepadne chuť na malou svačinku nebo na něco dobrého. Je ideální svačinkou a pamlskem pro celou rodinu, i děti si rády pochutnají a vy jim tak budete moci dopřát něco opravdu zdravého.
Užijte si příjemnou a plnohodnotnou chuť ovoce sušeného mrazem a dopřejte si ho kdykoliv vás začne honit mlsná. Vyzkoušejte některý z lákavých sladkých plodů z naší nabídky a pochutnejte si celá rodiny kdykoliv a kdekoliv.